Marec 2022

Mesiac marec sa niesol v znamení koncertov

 

14. marec / Náš Dievčenský spevácky zbor Canens si pripravil zborovú skúšku otvorenú pre verejnosť. Tešíme sa, že medzi nami môžeme privítať nových členov.

Szus-macharova_otvorena-hodina-2-kopia

 

17. marec / Pani učiteľka Magdaléna Bardelčíková si pripravila so svojimi žiakmi triedy koncert.

 

Macharova-koncert-klavirnej-triedy

21. marec / Na triednom koncerte sa predstavili žiaci pána učiteľa Martina Záhoru. Zahrali množstvo známych melódií z modernej, klasickej i ľudovej hudby. Dievčatá sa predstavili sólovo aj v rámci komornej hry. 

Szus-macharova_koncert-flautovej-triedySzus-macharova_koncert-flautovej-triedy_2

24. marec / Medzi Malých muzikantov z našej hudobnej prípravky zavítala výborná mladá huslistka z Cirkevného konzervatória, Tatiana Vargová.

Tatiana-vargova-huslistka

 

28. marec / Po dvoch rokoch online koncertov sme sa stretli s rodičmi v našej koncertnej sále. Deti predviedli výborné výkony a vyslúžili si vrúcne potlesky.

 

Szus-macharova_koncert-ziakov-2022

Szus-macharova_koncert-ziakov-2022_2-1

Szus-macharova_koncert-ziakov-2022_2-2

29. marec / Pred koncom marca sme sa stretli na triednom koncerte pána učiteľa Karla Pryyduna. Pre mnohých to bolo prvé vystúpenie, veľmi sa tešíme, že sa žiaci pekne podržali a predviedli krásne umelecké výkony.

 

1_4

2_6

3_3

marec 2022 / Vyspovedali sme našu pani učiteľku Magdalénu Bardelčíkovú smile Rozhovor nájdete tu

Rozhovor_magdalena-bardelcikova

Tešíme sa z nominácie nášho pána učiteľa Michala Skácela na prestížne ocenenie Radio Heads Awards v kategórii Elektronická hudba 2021. Album si môžete vypočuť i zakúpiť tu

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím